1.12.16 8 σχόλια
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgNieT2-M7tzR6KLuCalXMXZQ1bHlLKgx-kOvgeQeQjQtPxQknHj5WzQ8XOI7V7il6IQpNFQNgV4Vd0salT-upkcY5l-rzxtrfSH9s0ilhuCOz0wfIuOS7M_kVWtUJsnsrBxvKspo_NDrGB/s1600/My+Lovable+Baby_Advent+Calendar_2.jpg)
Εδώ και αρκετό καιρό συντηρώ ηλεκτρονικά μία λίστα με διάφορα παιδικά βιβλία τα οποία μου έχουν κεντρίσει το ενδιαφέρον και θέλω να αγοράσω για τη Δάειρα και τη Μελίβοια. Η λίστα εμπλουτίζεται διαρκώς με νέα βιβλία που ανακαλύπτω. Πρόκειται για επιλεγμένα βιβλία από διάφορους γνωστούς Εκδοτικούς Οίκους. Εάν τα αγόραζα όλα με τη μία, δε θα με έφταναν 700 € (και λίγα λέω), αφού πλέον η λίστα έχει αγγίξει τους 85 (!!!) τίτλους. Οπότε, είπα ότι θα τα παίρνουμε σταδιακά. Λίγα τη φορά με διάφορες αφορμές.
Εγγραφή σε:
Αναρτήσεις
(
Atom
)
Your most lovable posts
![Your most lovable posts](http://1.bp.blogspot.com/-3vrY42JEv5w/VwzvWlOEWWI/AAAAAAAASoI/kzBka3oSv4oXs51JSvgHNzxA11MvhNKAwCK4B/s680-r/yourmostlovableposts.png)